ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО – ХОРОРОТ од Собранието : ПЕТМИНА ГРУЈОВИ СЛУГИ го влечат Зијадин Села облеан во КРВ додека тој е во безсознание ПОЛУМРТОВ!

0
6211

Ви го пренесуваме новото видео кое го обезбеди Алсат-М телевизија, а на кое се гледа како насилниците во Собранието го влечат претепаниот Зијадин Сила низ собраниските ходници откако брутално го претепале.

Според некои сведоштва, тие мислеле дека е мртов кога конечно го оставиле. Снимката завршува со гласот на некој од насилниците кој прашува „Кај е Заев? Заев ни треба“.