ВОЗНЕМИРУВАЧКИ СЛИКИ : Режимот на Грујо, Мијалков и Јанјкуловска безмилосно удирал и тепал девојчиња!

0
860

devojceTepano2-576x320

Подливи и модринки сведочат за вчерашната бруталност на полицијата. На протестот пред владата полицајците удираа и по преставничките на понежниот пол.

До редакцијата на А1 он пристигнала слика од девојка која се пожали дека без никаква причина еден од полицајците ја удрил.

Повеќе фотографии може да погледнете ОВДЕ