Британска Водителка ги покажа голите цициња на Инстаграм

0
3076

Британската телевизиска водителка Керолин Флак, случајно објавила селфи на кое е во топлес издание.

Иако водителката потоа сфатила дека нема веќе квадратиња на Инстаграм, сепак голем дел од нејзините 600. 000 следбеници, веќе ја зачувале фотографијата.

9SNAW9J

Керол веднаш ја променила сликата, но многумина искоментирале дека повеќе им се допаднала првата верзија.