ВМРО СЕ ПРЕДОМИСЛИ: Мизрахи ја менувате не затоа што е Еврејка туку затоа што е жена!

0
138

– Ја менувате Мизрахи затоа што е жена! Професорката Сиљановска рече дека Спасовски не е уставен судија па да кажува кој крши устав.

Пратеничката Ласовска од ВМРО-ДПМНЕ.