(Видео) 360 степени: Жестока дебата на Спасов и Клековски за шестата „бомба“ на Заев

0
1567

Погледнете ја синоќешната дебата во емисијата „360 степени“ на Алсат-М меѓу политичките аналитичари Сашо Клековски и Ѓорги Спасов.

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=lR_ZU97LjMM[/youtube]