(ВИДЕО +18) СТРАШНО ВИДЕО ОД СООБРАЌАЈКА СИНОЌА ВО ПРИЛЕП, ТЕШКО ПОВРЕДЕНИ ТРОЈЦА ПРИЛЕПЧАНИ

0
875

Дознаваме дека тројца прилепчани се тешко повредени при тешка сообраќајка во центарот на Прилеп на новиот булевар веднаш до маркетот Веро.

За сега немаме информации во каква ситуација се повредените но повеќе детали очекуваме во текот на утрешниот ден.