(Видео 18 +) Имале жесток секс во хотел, но не биле свесни дека некој ги снима

0
2952
Парот е снимен низ прозорец од еден хотел во Лас Вегас, а видеото од нивниот однос го запали интернетот.
Screenshot_11

Парот кој во еден хотел во Лас Вегас имал секс, сигурно не ни помислувал дека видео од нивниот однос ќе заврши на интернет.

Меѓутоа, токму тоа се случило. Видео-снимката од нивниот сексуален однос стана вирален хит на мрежата.

Парот е снимен низ прозорец од еден хотел, а не е познато кој го направил видеото.

Она што е сигурно е дека овој пар во следна прилика ќе ги спушти ролетните пред да се препушти на уживањето.

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=X4TAU3qCHZE[/youtube]