(ВИДЕО 18+) ВРЕЛИ СЕКС СЦЕНИ ВО КАНЦЕЛАРИЈА, ПА УЦЕНА – КОЈА Е ДЕВОЈКАТА ШТО ИМ ГО ЗАГОРЧИ ЖИВОТОТ НА АЛБАНСКИТЕ ФУНКЦИОНЕРИ И БИЗНИСМЕНИ?

0
1352

Девојката поради која беше разрешен градоначалникот на албанскиот град Кукс, Сафет Ѓичи, всушност е „агент провокатор“ преку кој криминална група изнудувала пари од фунцкионери и бизнисмени. Групата изнудувала под закана дека ќе објави експлицитен материјал во јавноста.

Полициски извор откри  дека девојакта се вика Алма Кучи се среќава со високи функционери, политичари, познати личности и бизнисмени.

Потоа ги заведува, ги снима и групата зад неа потоа ги уценувала жртвите.Првиот човек на општина Кукс беше разрешен по објавувањето на видеото каде во канцеларијата на општината има орален секс, со дотичната девојка.

Девојката поради која беше разрешен градоначалникот на албанскиот град Кукс, Сафет Ѓичи, всушност е „агент провокатор“ преку кој криминална група изнудувала пари од фунцкионери и бизнисмени. Групата изнудувала под закана дека ќе објави експлицитен материјал во јавноста.

Полициски извор откри  дека девојакта се вика Алма Кучи се среќава со високи функционери, политичари, познати личности и бизнисмени.

Потоа ги заведува, ги снима и групата зад неа потоа ги уценувала жртвите.Првиот човек на општина Кукс беше разрешен по објавувањето на видеото каде во канцеларијата на општината има орален секс, со дотичната девојка.

Сега веќе поранешниот градоначалник пастув не можел да одолее на провокациите на девојката која влегла во неговиот кабинет, убаво облечена, заводлива и и се предал како напатена робинка, пишуваат албанските медиуми.

Несомнено, Алма Качи влезе во кабинетот на Ѓичи за да му ја земе снимката која ќе му ја уништи кариерата. Јасно се види дека камерата била ставена во нејзината чанта, оставена пред масата на која се случил сексуалниот чин.

Неофицијални извори посочуваат дека девојката е добро обучен агент, за да ги истакне невоздржаните страсти на високите функционери.

Неофицијални извори велат дека девојката има и други, необјавени видеа со познати личности во Албанија. Според она што го пренесува „Корупсиони.ал“, Алма Кучи била во роднинска врска со заменик директорот на ШИШ, Владимир Елези. Елези денес е директор на Тајната служба во Кукс, каде се смета дека се родила идејата да се снима Сафет Гичи.

Во меѓувреме, се’ уште непотврдени информации кружат дека Алма Качи е девојката која била искористена за снимање на поранешниот директор на Железницата, Генци Ализотин во еротски телефонски разговор. Ализоти почина 4 месеци подоцна, по срцев удар, а други гласови велат дека се самоубил од срам. Засега не е познато кој е списокот на лица вмешани во сексуалните скандали само на оваа девојка, бидејќи секојдневно се додаваат гласини за функционери инволвирани во вакви настани.

А сепак, тоа не го оправдува фактот дека градоначалникот мора да ја претвори својата канцеларија во мотел за да ги задоволи своите сексуални желби. Надвор од тоа што Алма Качи може да биде вработена и правдата да ја открие мрежата на парични казни, одговорноста паѓа на високите функционери кои се заведени во службена канцеларија.

Порталот лапси.ал го објави видеото со поранешниот градоначалник и агентката.

Новинарката Клодијана Лала откри и други детали од истрагата за секс видеото на Сафет Ѓичи.

Таа рече дека Ѓичи долго време не дозволувал никој да влезе во канцеларија со мобилни телефони. Според неа, на денот кога жената го снимила ова видео, многу нејзини лични предмети биле извадени надвор, додека од четирите камери што ги имала со себе, успеала да „спаси“ само едно пенкало за фотоапарат, поставено на аголот на торба.

Токму тоа пенкало му пресуди на кариерата на градоначалникот, кој не успеа да ги заврши својот врот мандат. Текстот е превземен од Алмакос.