(ВИДЕО) ШОК ЗА ГРУЕВЦИ И ВМРО-ДПМНЕ : ЕДМОНД ТЕМЕЛКОВ ЌЕ ЛУПИ КОМПИРИ ВО ШУТКА, ВЕЧЕРВА Е УАПСЕН И ПРИВЕДЕН

0
3496