(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Радмила Шекеринска и откри на јавноста дека ВМРО ДПМНЕ само неколку дена по договорот во Пржино почнало да го крши истиот!

0
1542

Шекеринска: Груевски бега од договоренотоГруевски бега од договоренотоГруевски се плаши од фер и демократски избори. Се плаши од соочување со вистината. За #Груевски очигледно е поважно сончањето во Тел Авив од итна реализација на препораките од Извештајот на Прибе, од коишто зависи европската перспектива на #Македонија

Posted by Radmila Sekerinska on Monday, July 20, 2015