(ВИДЕО) ШОКАНТНО: ПОРТПАРОЛОТ НА ВМРО ДПМНЕ НЕМАЛ ВРЕМЕ ДА ГЛЕДА ЕВРОВИЗИЈА!

0
1341

– Што мислиш за настапот на Тамара на Евровизија?, го праша новинарот Столе Наумов портпаролот на ВМРО ДПМНЕ, Димче Арсовски во емисијата Стадион на Канал 77.

– Немав време да гледам, имав некои лични обврски.