(ВИДЕО) ШОКАНТНО: Паљо од Битола пичи со 200 на саат со мотор на македонски автопат!

0
1689

paljoПаљо од Битола објавил видео на Јутуб кое го крстил – Со моторчето до Аква парк Пробиштип. На видеото се гледа дека Паљо пичи над 200 на саат по македонските автопати на кои брзината е ограничена на 120 км на час. Браво бе Паљо, многу си јак фраер…

Линк до видеото ОВДЕ.