(ВИДЕО) ШОКАНТНО ВИДЕО КРУЖИ НА ИНТЕРНЕТ: АПАСИЕВ СЕ ЗАКАНУВА ДЕКА ЌЕ ГИ РУШЕЛ ЏАМИИТЕ ВО ЗЕМЈАВА, МНОГУ ГЛАСНО ПЕЕЛЕ ОЏИТЕ, МУ СМЕТАЛЕ?!?!

0
2054

На социјалните мрежи кружи видео каде лидерот на политичката партија Левица, Димитар Апасиев се заканува како ќе руши џамии во земјава бидејќи многу гласно пееле оџите и го буделе во 4 наутро и многу му пречеле.