(ВИДЕО) Шилегов на Шарената револуција во Виница: Отстапување нема, правда ќе има!

0
1180

Ви го пренесуваме обраќањето на Петре Шилегов, портпарол на СДСМ, нa денешниот протест на Шарената револуција во Виница.

54545443-670x447