(ВИДЕО) Шеќеринска : Нема да успее обидот на Иванов да ги помилува криминалците со кочењето на изборот за новата Влада

0
1954

Ви го пренесуваме вчерашното издание на емисијата Патот кон на Алсат-М телевизија каде гостуваше заменик претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска.