(ВИДЕО) Шекеринска од Струмица: Половична аболиција не е правда, мора целосно да се поништи!

0
1180

2146Ви го пренесуваме видеото од обраќањето на Радмила Шекеринска, заменик претседателка на СДСМ, на денешниот протест на Шарената револуција во Струмица.