(ВИДЕО) Чавков испрати снимател на „Шарената револуција“

0
472

Порталот Слободна Македонија објави видео на кое е снименo како припадник на полициските сили кои на вечерашниве протести го обезбедуваа Кривичниот суд ги снима демонстрантите.