(ВИДЕО) ЦИПРАС ВО СКОПЈЕ: ГИ ПОРАЗИВМЕ НАЦИОНАЛИСТИТЕ ОД ДВЕТЕ ЗЕМЈИ, ЕУ МОРА ДА ЈА НАГРАДИ СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА ЗА ХРАБРОСТА И ЗРЕЛОСТА!

0
1196

Говор на екс премиерот на Грција, Алексис Ципрас на панел дискусијата на западен балкан.