(ВИДЕО) Целото интервју на министерот Оливер Спасовски за ТВ НОВА во кое откри СКАНДАЛ со фалсификувана диплома на началник во МВР!

0
548

Ви го пренесуваме вчерашното интервју на министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски за телевизија Нова.