(ВИДЕО) ХРИСТИЈАН МИЦКОВСКИ ГО ПОКАНИ ЉУБЧО И ВМРО-НАРОДНА ДА СЕ ВРАТАТ ВО ВМРО-ДПМНЕ!

0
1477

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Кристијан Мицковски во емисијата „Само вистина“ на Канал 5 го покани Љубчо и ВМРО-Народна да се вратат во партијата.