(ВИДЕО) Фантастична АНАЛИЗА на Снежана Лупевска во КОД со детална анализа за крвавиот четврток во Собранието и за тоа како припадници на УБК со КАЧУЛКИ стигнаа во прес салата за да ги УБИЈААТ пратениците на СДСМ на чело со ЗАЕВ И СЕЛА!

0
5533

Ви го пренесуваме вечерашното издание на емисијата „Код“ на Телма каде беше направена детална анализа на инцидентите во и околу Собранието на 27 април кога беше избран Талат Џафери за претседател на Собранието и имаше насилен упад и тепање на пратеници.