(ВИДЕО) ТОТАЛНО ЛУДИЛО : ТРАМП ИСЦЕНИРА 27-МИ АПРИЛ ВО САД, ГИ ИСПРАТИ НЕГОВИТЕ ФАНОВИ НА СИЛА ДА ВЛЕЗАТ ВО КОНГРЕСОТ

0
646

Трамп огорчен од својот пораз на претседателските избори во САД исценирал амерички 27-ми април при што ги испратил своите фанови на сила да влезат во конгресот.