(Видео) ТВ Стар: СДСМ со нови „бомби“ во сабота во Штип

0
895

 

 

bomb st

СДСМ вo сабота ќе објави нови снимки на прислушкувани разговори од кои ќе се види кој местел избори и лични бизниси во Штип, јави телевизијата Стар.

Телевизијата разговараше со д-р Владимир Милошев, претседател на Општинската организација (ОО) на СДСМ во Штип.

Screenshot_4

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=YtB8R0PKop8[/youtube]