(ВИДЕО) СТРУМИЧКИОТ ШАРМ ВО АКЦИЈА ГИ НАМАМИ И МЛАДИТЕ ВМРОВКИ : Активистка на ВМРО-ДПМНЕ направи селфи со портпаролот на СДСМ младиот струмичанец, Костадин Костадинов

0
872

Бреееј што ти е струмички шарм, млада вмровка направи селфи со портпаролот на СДСМ, младиот струмичанец Костадин Костадинов :

,,Така личи, за фер кампања! Одиме напред!“-коментираат од СДСМ