(ВИДЕО) СРАМНО И НЕНОРМАЛНО ОДНЕСУВАЊЕ НА УРЕДНИЧКАТА НА КАНАЛ 5, ЛИДИЈА БОГАТИНОВА: Очигледно го бранеше Сашо Мијалков во дебатата на Канал 5 со Џабир Дерала и Александар Пандов! Заев објавил државна тајна?!?!

0
1534

bogatinova1

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=4ap90vQN18k[/youtube]