(ВИДЕО) Спасовски од Струга: Сите аболиции ќе се поништат, пазарење нема

0
898

Екс-министерот за внатрешни работи и генерален секретар на СДСМ, денеска во Струга изјави дека нема спас за криминалците-сите аболиции ќе се поништат.