(ВИДЕО) Спасовски: Истрагата за Чаушот ќе ја открие вистината

0
883

Откако заменик министерот за внатрешни работи Митко Чавков ја обвини СДСМ дека шурува со подземјето, министерот Спасовски вели дека неговиот колега Чавков тера политичка кампања, а истрагата за Чаушот наскоро ќе покаже што се случувало.


IZJAVA OLIVER SPASOVSKI 26 03 by 24vesti