(ВИДЕО) СНИМЕНО ПУКАЊЕТО И АПСЕЊЕТО НА КРАДЕЦОТ НА СТОПАНСКА БАНКА

0
393

Корисник на Твитер објави видео од вчерашното апсење на скопјанецот осомничен за грабежот на филијала на Стопанска Банка АД Скопје лоцирана на бул. “Ѓорче Петров“ во Скопје.