(ВИДЕО) СЛЕДЕТЕ ЈА ВО ЖИВО ДЕБАТАТА НА ХИЛАРИ КЛИНТОН И ДОНАЛД ТРАМП, ДЕБАТА КОЈА ЌЕ ЈА СЛЕДАТ 100 МИЛИОНИ АМЕРИКАНЦИ И ПРЕКУ 100 МИЛИОНИ ШИРУМ СВЕТОТ

0
1769

Следете ја дебатата за претседателските избори во САД помеѓу Доналд Трамп и Хилари Клинтон во живо на ,,Народен Глас”