(ВИДЕО) СКАНДАЛОЗНО: Дописникот на МИА од Брисел ги нарече протестантите пред влада КУЧИЊА?! Му кажал ли некој на овој гомнар дека работи за државна новинска агенција а не за куртонска приватна телевизија?!??!?!

0
866

nonkovic

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=To7c5dFRLNw[/youtube]