(ВИДЕО) Ријана со своето тверкање го полуде Хамилтон

0
1483

За нив од поодамна се шпекулира дека се пар, а од ден на ден тоа и се потврдува. Хамилтон и правеше друштво на згодната Ријана на карневалот во Барбадос, каде таа со своето секси тверкање буквално го полуде!

rijana7

Погледнете како изгледаше тоа…

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=gm1w5OX3TAo[/youtube]