(ВИДЕО) РЕТРО ОБЈАВА – ЕВЕ КОЈ БИЛЕ НА МОГИЛАТА ВО ПРИЛЕП СО ЛЏБТ ЗНАМЕ БЕ ВМРОВЦИ : ПРОТЕКОА СЕКС СНИМКИТЕ ОД СЕАНСИТЕ НА ВМРОВЦИТЕ НА ХАЛКИДИКИ!

0
1317

ВМРО-ДПМНЕ по социјалните мрежи шири лажни вести за тоа дека членови и активисти на СДСМ веат ЛЏБТ знаме кај Могилата на непобедените во Прилеп. Но вистината е сосема поразлична од онаа која ја пропагираат по социјалните мрежи. За што станува збор?! Станува збор за екс разузнавачот Марјан Ефремов кој одамна во судница даде изјава за тоа дека на Халкидики во приватен стан изнајмувал простор на високи функционери на ВМРО-ДПМНЕ кој во машко машки комбинации правеле оргии при што потоа ги снимал и ги уценувал.

Ајде вмровци, еве ви ги вашите синови македонски.