(ВИДЕО) Револтиран ВМРОВЕЦ од Штип: Јас и уште стотина ВМРОВЦИ од Штип нема да гласаме за криминалецот Илчо Захариев!

0
2473

И самите ВМРОВЦИ во Штип се бунат против криминалецот Илчо Захариев, и тие велат дека нема да гласаат за него.

Линк до видеото ОВДЕ.