(ВИДЕО) РАСКОЛ ВО ВМРО-ДПМНЕ ЗА ТОА КОЈ ДА ГО НАСЛЕДИ ГРУЕВСКИ: Миленко раскажа инцидент кој се случил на седница на ИК на ВМРО ДПМНЕ меѓу Грујо и Мицковски од една страна и Антоњо и Влатко Ѓорчев од друга страна!

0
3241

Извор : Мактел.Мк