(ВИДЕО) Радмила Шеќеринска на дебатата во Телма го нокаутира режимот : Од 50-тина помилувани од ВМРО ДПМНЕ, само четворица побарале повлекување на аболицијата!

0
929

Видеото од емисијата со гостувањето на заменик претседателот на СДСМ Радмила Шеќеринска може да го погледнете на овој линк ОВДЕ