(Видео) Радмила Шекеринска и Муса Џафери во дебата на Телма

0
562

Ви го пренесуваме вчерашното издание на емисијата Топ тема на Телма каде дебатираа заменик-претседателката на СДСМ, Радмила Шекеринска и вицепремиерот Муса Џафери. Покана за дебатата добиле и ВМРО-ДПМНЕ, но од таму не испратиле свој претставник.

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=dNXt9dWk5Rs[/youtube]