(ВИДЕО) Погледнете какви куртони се начукани во новата ГРУЈОВИЗИЈА: Репортерка на ТВ Нова се вклучи од сред улица и го блокираше сообраќајот

0
576

Хит на социјалните мрежи е видеото од неодамна отворената ТВ Нова на бизнисменот Сеат Кочан, кој беше дел и од опозициските „бомби“.

Се работи за вклучување на репортерка на телевизијата која кажува извештај за состојбата на патиштата, и препорачува внимателно возење, а самата таа заедно со екипата застанала на една од лентите на булеварот Партизански одреди во Скопје и го блокира сообраќајот, притоа загрозувајќи ја и сопствената безбедност.

 

На терен на сред улица

ВКЛУЧУВАЊЕ ВО ВЕСТИТЕ НА СРЕД УЛИЦАтв нова следниот пат на аеродром до авионите

Posted by Gledy Network on Saturday, March 5, 2016