(ВИДЕО) Петре Шилегов на 24 вести откри нови детали од преговорите на Заев со Груевски и Хан!

0
1617

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=znay2V0gXjY[/youtube]