(ВИДЕО) Петре Шилегов на Нова ТВ: Имаме и план Б ако ДПМНЕ не го испочитува договорот, но да му дадеме шанса мислам дека нема да си дозволат таков луксуз!

0
706

petre nova dogovor

Емисијата може да се погледне на следниов ЛИНК.