(ВИДЕО) ПАНИКА НА ИНТЕРНЕТ, УШТЕ ЕДЕН СКАНДАЛ ОД КАБИНЕТОТ НА ГРУЕВСКИ: Се појави видео од средбата на Груевски со папата Франсиск!

0
1148

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=vS8b059UOwM[/youtube]