(ВИДЕО) ОСНОВАЧОТ НА ВМРО ДПМНЕ РАСПАЛИ НА ТЕЛМА: Груевски и Мијалков ја упропастија и приватизираа ВМРО ДПМНЕ, ова што денес и се случува на партијата е срам за старото ВМРО кое ние го формиравме!

0
6849