(ВИДЕО) Орданоски: Ѕинго веќе го бара телефонот на Заев

0
1188

При гостувањето во емисијата „Ноќен експрес“ на Канал 77, аналитичарот Сашо Орданоски зборуваше за состојбата на медиумите и мандатот на ад хок телото после изборите.