(ВИДЕО) ОВА Е НОВАТА ПАРТИСКА ХИМНА ЗА ВМРО ДПМНЕ: ИДЕМЕ НА ХАЛКИДИКИ!

0
2480

Излезе најновата партиска химна на ВМРО-ДПМНЕ која воедно може да биде и слоган за претседателските избори.