(ВИДЕО) НА ЕФТОВ МУ УСПЕА ПО ТРЕТ ПАТ ДА ИСПРОВОЦИРА ГОСТИН ДА НАПУШТИ ЕМИСИЈА – СОЛЗА ГРЧЕВА СЕ НАЛУТИ: ТОЛКУ, ДОСТА Е, ГАСИ КАМЕРА!

0
451

По 1 саат и 20 минути тв масакар, Солза се изнервира и му рече на Ефтов готово, доста е, гаси камера!

На Ефтов ова му е трет пат да испровоцира гостин да му стане од емисија, прво Сашо Тасевски па Ванковска а сега и Солза Грчева.