(ВИДЕО) Министерот за дијаспора, Адеми: Не е точно дека целата македонска дијаспора е против договорот со Грција, но погласни се тие што се против

0
947

Министерот за дијаспора, Адеми на отвореното студио на Канал 77: Не е точно дека целата македонска дијаспора е против договорот со Грција, но погласни се тие што се против.