(ВИДЕО) МИЛЕНКО ГИ ТЕШИ ВМРОВЦИТЕ, ГЛЕДАЛ ГОЛЕМА ЕНЕРГИЈА И ОТПОР ВО ТОА ШТО 1000 ВМРОВЦИ ПРОТЕСТИРААТ ЕДНАШ НЕДЕЛНО НА УЛИЦИТЕ НА СКОПЈЕ!

0
814

Миленко ги теши вмровците со тоа дека гледал голема енергија и отпор во 1.000 протестанти на јавните собири на ВМРО-ДПМНЕ. Изгледа и овој јадел од тоа отровните печурки на Ѓорчев.