(ВИДЕО) МЕГА хит на ,,Фчерашни новости” ЕКСПЛОЗИЈА НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ – ПАРОДИЈА НА МЕГА ХИТОТ ,,ХЕЛОУ”!

0
4159

Фчерашни новости со пародија на песната „Hello“ од Адел направија урнебесн хит кој масовно се споделува по социјалните мрежи.