ВИДЕО МАКФАКС – БОМБА НА ОЈО: БОКИ 13-КА И КУПИЛ СКАП МЕБЕЛ НА КАТИЦА ЈАНЕВА СО ПАРИТЕ ЗЕМЕНИ ОД ОРЦЕ КАМЧЕВ!!!

0
1859

Боки 13 и купил скап мебел на Катица Јанева со парите на Камчев.