(Видео) ЛАТАС МУ ОБЈАВИ ВОЈНА НА СДСМ И ЗАЕВ ВО СРЕД ВЕСТИ НА СИТЕЛ: Ќе ве решиме, ќе ви најдеме чаре!

0
1867

latasnovinarrazgovor

 

Неверојатна закана во сред вести кон лидерот на опозицијата и најголемата опозициска партија СДСМ упати уредникот на Сител, Драган Павловиќ Латас. Ова е најновото дно кое го допре овој човек кој се нарекува себеси новинар:

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=3Swy8JKxRHQ[/youtube]