(ВИДЕО) ЛАДЕН ПРЕЧЕК НА ВМРОВЦИТЕ ВО ВИЛАТА ВОДНО: ДЕЧКИ ШТО НАВАКА?!

0
1498

Вмровците отидоа накај Водно кај претседателот Пендаровски, но и сами не знаат зошто, па еве како изгледаше нивниот пречек пред вилата на претседателот.